Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 27 Kasım 2019 11:39
 ~ Son Güncelleme: 7 Ocak 2020 13:24
3 dk Okuma

Berfin İzole Yaşıyor, Onu Yakan Sanığa Tahliye İsteniyor

Avukat Mehtap Sert, “Yüzü yakılan Berfin, bir yıldır bir odada neredeyse bir hapis yaşarken, Savcı’nın ‘kasten yaralama’ diye ceza istediği sanık Casim Ozan Çeltik, 7 Ocak’taki duruşmada bir yıl dahi yatmadan cezaevinden çıkmış olabilir” diyor.
 Berfin İzole Yaşıyor, Onu Yakan Sanığa Tahliye İsteniyor
bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar,...

bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar, Yeşil Gazete, Journo ve sektör dergileri için yazılar yazdı, haberleri yayınlandı. Hemşin kültür dergisi GOR’un kurucu yazarlarından. Yeşilden Maviye Karadenizden Kadın Portreleri, Sırtında Sepeti, Medya ve Yalanlar isimli kitaplara katkı sundu. 2011 Musa Anter Gazetecilik ödülü sahibi. Türkiye Gazeteciler Sendikası Kadın ve LGBTİ+ Komisyonu kurucu üyelerinden. İstanbul Üniversitesi Avrupa Birliği ve Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun. Ekim 2018’den bu yana bianet’te çalışıyor.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git