Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 14 Ekim 2020 17:27
 ~ Son Güncelleme: 15 Ekim 2020 10:37
5 dk Okuma

KADIN KOALİSYONU'NDAN

Belediyelerin Pandemi Haritası: Daha çok eşitlikçi politika

Kadın Koalisyonu 30 belediyeyi 12 eşitlikçi politika üzerinden inceledi, sonuçları haritalandırdı. “Yoksulluk ve yoksunluğun hane hane hatta aynı hane içinde farklılık gösterdiğini tek tip hizmetin birçok insanı dışlayıcı olduğunu" gözler önüne seren harita belediyelere “Daha çok eşitlikçi politika” diye ses ediyor.
Belediyelerin Pandemi Haritası: Daha çok eşitlikçi politika
bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar,...

bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar, Yeşil Gazete, Journo ve sektör dergileri için yazılar yazdı, haberleri yayınlandı. Hemşin kültür dergisi GOR’un kurucu yazarlarından. Yeşilden Maviye Karadenizden Kadın Portreleri, Sırtında Sepeti, Medya ve Yalanlar isimli kitaplara katkı sundu. 2011 Musa Anter Gazetecilik ödülü sahibi. Türkiye Gazeteciler Sendikası Kadın ve LGBTİ+ Komisyonu kurucu üyelerinden. İstanbul Üniversitesi Avrupa Birliği ve Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun. Ekim 2018’den bu yana bianet’te çalışıyor.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git