Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 15 Temmuz 2019 14:25
 ~ Son Güncelleme: 16 Temmuz 2019 17:07
6 dk Okuma

"Bedel de Ödesek İstanbul Sözleşmesi'ni Savunacağız"

Saadet Partisi milletvekili Karaduman'ın, "İstanbul Sözleşmesi’ni feshedin" çağrısına, Çiğdem Toker, Prof. Dr. Fatmagül Berktay, Füsun Demirel, Gökçe Gökçen, Işıl Özgentürk, Jülide Kural, Melek Baykal, Melis Alphan, Müjde Ar, Nuray Karaoğlu ve Tuba Torun tepki gösterdi.
"Bedel de Ödesek İstanbul Sözleşmesi'ni Savunacağız"
bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar,...

bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar, Yeşil Gazete, Journo ve sektör dergileri için yazılar yazdı, haberleri yayınlandı. Hemşin kültür dergisi GOR’un kurucu yazarlarından. Yeşilden Maviye Karadenizden Kadın Portreleri, Sırtında Sepeti, Medya ve Yalanlar isimli kitaplara katkı sundu. 2011 Musa Anter Gazetecilik ödülü sahibi. Türkiye Gazeteciler Sendikası Kadın ve LGBTİ+ Komisyonu kurucu üyelerinden. İstanbul Üniversitesi Avrupa Birliği ve Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun. Ekim 2018’den bu yana bianet’te çalışıyor.

Devamını Göster
ilgili haberler
bu haberin uzantıları
ilgili haberler
diğer yazıları
Sayfa Başına Git