Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 14 Aralık 2023 13:48
 ~ Son Güncelleme: 14 Aralık 2023 13:59
4 dk Okuma

KONU EKREM İMAMOĞLU

Basın Konseyi, Sabah muhabiri ve yazarına meslek etiğini ihlalden kınama cezası verdi

Basın Konseyi, Halit Turan’ın “CHP’de delege borsası! İmamoğlu kesenin ağzını açtı: Rüşvet çarkı 500 bin liradan başlıyor” haberi ile Mahmut Övür’ün “CHP İstanbul’da ‘vicdan ve cüzdan’ muhasebesi” başlıklı köşe yazısının kanıt ortaya konulmadan, olgusal temeli varmış algısıyla okuyucuya sunulduğunu bildirdi.
Görseli Büyüt
Basın Konseyi, Sabah muhabiri ve yazarına meslek etiğini ihlalden kınama cezası verdi
Haziran 2018'den bu yana bianet muhabiri. 2013'te bianet'te staj yaptıktan sonra bianet'in projelerinde de yer aldı. Expression Interrupted, susma24.com, Jıneps, Inside Turkey, tol.org gibi platformlarda...

Haziran 2018'den bu yana bianet muhabiri. 2013'te bianet'te staj yaptıktan sonra bianet'in projelerinde de yer aldı. Expression Interrupted, susma24.com, Jıneps, Inside Turkey, tol.org gibi platformlarda haber ve makaleleri yayınlandı. İfade özgürlüğü alanında birçok haber ve makaleye görüş verdi. Yazıları İngilizce başta olmak üzere Fransızca, İtalyanca ve Çerkesceye çevrildi. 8 Mart 2018’deki Feminist Gece Yürüyüşünde çektiği fotoğraflar İstanbul Büyükşehir Belediyesince sergilendi. Erciyes Üniversitesi Gazetecilik mezunu.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git