Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 13 Aralık 2019 11:47
 ~ Son Güncelleme: 13 Aralık 2019 15:48
5 dk Okuma

Basın İlan Kurumu Bir Sansür Kurulu mu?

Evrensel ve BirGün'ün ilan akışını durduran Basın İlan Kurumu'nun (BİK) 58 yıllık tarihine baktık. Önceden halka açık olan ilan dağıtımları son 10 yıldır sadece genel kurula açık. Giderek ağırlaştırılan yaptırımların uygulanması için bir kurum hakkında dava açılması yeterli.
Basın İlan Kurumu Bir Sansür Kurulu mu?
Haziran 2018'den bu yana bianet muhabiri. 2013'te bianet'te staj yaptıktan sonra bianet'in projelerinde de yer aldı. Expression Interrupted, susma24.com, Jıneps, Inside Turkey, tol.org gibi platformlarda...

Haziran 2018'den bu yana bianet muhabiri. 2013'te bianet'te staj yaptıktan sonra bianet'in projelerinde de yer aldı. Expression Interrupted, susma24.com, Jıneps, Inside Turkey, tol.org gibi platformlarda haber ve makaleleri yayınlandı. İfade özgürlüğü alanında birçok haber ve makaleye görüş verdi. Yazıları İngilizce başta olmak üzere Fransızca, İtalyanca ve Çerkesceye çevrildi. 8 Mart 2018’deki Feminist Gece Yürüyüşünde çektiği fotoğraflar İstanbul Büyükşehir Belediyesince sergilendi. Erciyes Üniversitesi Gazetecilik mezunu.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git