Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 23 Kasım 2021 00:00
 ~ Son Güncelleme: 23 Kasım 2021 11:37
4 dk Okuma

25 KASIM’A GİDERKEN

Ayşe: Kadın saklanmak zorunda, suçlu erkek ortada geziyor

Boşanmak istediği erkek, kendisini öldürmesin diye yaşadığı kenti terk etmek zorunda kalan Ayşe: “Gerçekten suçsuzken saklanmak zorunda kalmak benim çok gücüme gidiyor. Dayak yiyen biziz, işkence gören biziz ama karşı tarafa bir şey olmuyor? Bilmiyorum, hayatta kalabilecek miyim?”
Ayşe: Kadın saklanmak zorunda, suçlu erkek ortada geziyor
bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar,...

bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar, Yeşil Gazete, Journo ve sektör dergileri için yazılar yazdı, haberleri yayınlandı. Hemşin kültür dergisi GOR’un kurucu yazarlarından. Yeşilden Maviye Karadenizden Kadın Portreleri, Sırtında Sepeti, Medya ve Yalanlar isimli kitaplara katkı sundu. 2011 Musa Anter Gazetecilik ödülü sahibi. Türkiye Gazeteciler Sendikası Kadın ve LGBTİ+ Komisyonu kurucu üyelerinden. İstanbul Üniversitesi Avrupa Birliği ve Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun. Ekim 2018’den bu yana bianet’te çalışıyor.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git