Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 2 Aralık 2019 14:29
 ~ Son Güncelleme: 2 Aralık 2019 20:38
4 dk Okuma

Avukatı bianet'e Konuştu: "Demirtaş'ı Güvenlik Gerekçesiyle Hastaneye Sevk Etmiyorlar"

HDP'nin önceki eş genel başkanı Selahattin Demirtaş'ın geçen hafta cezaevinde göğüs sıkışması ve nefes alamama sebepleriyle bilincinin kapandığı ortaya çıktı. Avukatı Aygül Demirtaş, bianet'e "Şu an bilinci açık. Güvenlik gerekçesiyle hastaneye götürülmediğini öğrendik" dedi.
Avukatı bianet'e Konuştu: "Demirtaş'ı Güvenlik Gerekçesiyle Hastaneye Sevk Etmiyorlar"
bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar,...

bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar, Yeşil Gazete, Journo ve sektör dergileri için yazılar yazdı, haberleri yayınlandı. Hemşin kültür dergisi GOR’un kurucu yazarlarından. Yeşilden Maviye Karadenizden Kadın Portreleri, Sırtında Sepeti, Medya ve Yalanlar isimli kitaplara katkı sundu. 2011 Musa Anter Gazetecilik ödülü sahibi. Türkiye Gazeteciler Sendikası Kadın ve LGBTİ+ Komisyonu kurucu üyelerinden. İstanbul Üniversitesi Avrupa Birliği ve Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun. Ekim 2018’den bu yana bianet’te çalışıyor.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git