Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 22 Mart 2022 16:46
 ~ Son Güncelleme: 23 Mart 2022 15:15
3 dk Okuma

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ 8 MART SÖYLEŞİLERİ

Avukat Hülya Gülbahar: Medeni Kanun için her an tetikteyiz

Söyleşide, Prof. Dr. Feride Acar, EŞİK’ten Avukat Hülya Gülbahar, gazeteci -yazar Berrin Sönmez ve Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Turgut Tarhanlı konuştu.
Avukat Hülya Gülbahar: Medeni Kanun için her an tetikteyiz
bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar,...

bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar, Yeşil Gazete, Journo ve sektör dergileri için yazılar yazdı, haberleri yayınlandı. Hemşin kültür dergisi GOR’un kurucu yazarlarından. Yeşilden Maviye Karadenizden Kadın Portreleri, Sırtında Sepeti, Medya ve Yalanlar isimli kitaplara katkı sundu. 2011 Musa Anter Gazetecilik ödülü sahibi. Türkiye Gazeteciler Sendikası Kadın ve LGBTİ+ Komisyonu kurucu üyelerinden. İstanbul Üniversitesi Avrupa Birliği ve Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun. Ekim 2018’den bu yana bianet’te çalışıyor.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git