Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 27 Mayıs 2024 15:36
 ~ Son Güncelleme: 28 Mayıs 2024 09:30
4 dk Okuma

"YİNE BİR KADIN CİNAYETİ CEZASIZ KALDI"

Anastasia Yemelyanova’yı “öldürmekten” yargılanan erkek beraat etti

Önce Çocuklar ve Kadınlar Derneği avukatı Begüm Osma, sanık N.A.’nın beraat kararına itiraz edeceklerini söyledi. Anastasia Yemelyanova’nın arkadaşları açıklama yaptı: "Yine bir kadın cinayeti cezasız kaldı"
Görseli Büyüt
Anastasia Yemelyanova’yı “öldürmekten” yargılanan erkek beraat etti
bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar,...

bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar, Yeşil Gazete, Journo ve sektör dergileri için yazılar yazdı, haberleri yayınlandı. Hemşin kültür dergisi GOR’un kurucu yazarlarından. Yeşilden Maviye Karadenizden Kadın Portreleri, Sırtında Sepeti, Medya ve Yalanlar isimli kitaplara katkı sundu. 2011 Musa Anter Gazetecilik ödülü sahibi. Türkiye Gazeteciler Sendikası Kadın ve LGBTİ+ Komisyonu kurucu üyelerinden. İstanbul Üniversitesi Avrupa Birliği ve Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun. Ekim 2018’den bu yana bianet’te çalışıyor.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git