Search Homepage
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Show menuHide menu
Date published: 20 September 2010 11:08
 ~ Modified On: 30 October 2013 23:57
4 min Read

Ahtissari: Cyprus Issue Hinders EU Accession Process

Ahtissari from the Independent Commission on Turkey said that everybody in Diyarbakır wants violence to end. He urged to find a mediator and prolong the ceasefire. Aguirre argued that the right to education and publications in the mother tongue are legitimate demands.
Ahtissari: Cyprus Issue Hinders EU Accession Process
İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi...

İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi olan bianet sitesinde, Hukuki Destek Masası koordinatörü, ifade özgürlüğü editörü ve yayın yönetmeni olarak çalıştı. 4.800'den fazla imzalı haber ve makalesi bulunuyor. Bizim Gazete ve Güncel Hukuk dergisi için haber ve makaleler yazdı. Halen bianet'te Medya Gözlem Raporları'nı hazırlıyor.

show more
related external links
related news
Back to Top