Search Homepage
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Show menuHide menu
Date published: 12 November 2010 11:20
 ~ Modified On: 30 October 2013 00:15
3 min Read

SUSURLUK

"Ağar Would Receive that Sentence if He Had Stolen a Hen"

The Ankara Prosecution demanded a 1-year prison sentence for Mehmet Ağar who had connections to the victims of the so-called "Susurluk scandal" which revealed connections between politicians and the mafia. The Contemporary Lawyers Association criticized the plea.
"Ağar Would Receive that Sentence if He Had Stolen a Hen"
İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi...

İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi olan bianet sitesinde, Hukuki Destek Masası koordinatörü, ifade özgürlüğü editörü ve yayın yönetmeni olarak çalıştı. 4.800'den fazla imzalı haber ve makalesi bulunuyor. Bizim Gazete ve Güncel Hukuk dergisi için haber ve makaleler yazdı. Halen bianet'te Medya Gözlem Raporları'nı hazırlıyor.

show more
related news
Back to Top