Search Homepage
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Show menuHide menu
Date published: 24 June 2010 12:00
 ~ Modified On: 30 October 2013 00:13
3 min Read

"A Solution for the Kurdish Question must be a Solution for Turkey"

Journalist Ertuğrul Kürkçü stated that a Constitution not based on any sort of ethnics and religious beliefs which keeps an equal distance to all ethnics and beliefs would not only be a step to solve the Kurdish question but also to resolve other problems in Turkey as a whole.
"A Solution for the Kurdish Question must be a Solution for Turkey"
İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi...

İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi olan bianet sitesinde, Hukuki Destek Masası koordinatörü, ifade özgürlüğü editörü ve yayın yönetmeni olarak çalıştı. 4.800'den fazla imzalı haber ve makalesi bulunuyor. Bizim Gazete ve Güncel Hukuk dergisi için haber ve makaleler yazdı. Halen bianet'te Medya Gözlem Raporları'nı hazırlıyor.

show more
related news
Back to Top