Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 8 Ağustos 2023 00:03
 ~ Son Güncelleme: 21 Ağustos 2023 13:08
4 dk Okuma

6 ŞUBAT DEPREMLERİNİN 6. AYI

5 soruda depremde LGBTİ+ olmak: Sorunlar ve çözüm önerileri

17 Mayıs Derneği’nden Sosyal Hizmet Uzmanı Havva Kafes, "Kadınlar, çocuklar, LGBTİ+’ların spesifik ihtiyaçları görülmüyor, söylenildiği zaman ise duyulmuyor. Tüm sistem ataerkil, heteroseksist, cisseksist bir düzen üzerine kurulmuş durumda" dedi.
5 soruda depremde LGBTİ+ olmak: Sorunlar ve çözüm önerileri
bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar,...

bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar, Yeşil Gazete, Journo ve sektör dergileri için yazılar yazdı, haberleri yayınlandı. Hemşin kültür dergisi GOR’un kurucu yazarlarından. Yeşilden Maviye Karadenizden Kadın Portreleri, Sırtında Sepeti, Medya ve Yalanlar isimli kitaplara katkı sundu. 2011 Musa Anter Gazetecilik ödülü sahibi. Türkiye Gazeteciler Sendikası Kadın ve LGBTİ+ Komisyonu kurucu üyelerinden. İstanbul Üniversitesi Avrupa Birliği ve Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun. Ekim 2018’den bu yana bianet’te çalışıyor.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git