Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 5 Nisan 2020 00:00
 ~ Son Güncelleme: 6 Nisan 2020 09:36
4 dk Okuma

AYŞE GÜL YILGÖR YAZDI

5 Milyon 163 Bin 511 Kişi/Haneye Dört Ay Asgari Ücrete Kaynak

Kimse işten çıkarılmamalı, kimse aç kalmamalı. Sorun gerçekten kamu kaynaklarının yetersizliğinden mi yoksa kamu kaynaklarının hangi kesimlere, nasıl ve ne oranda dağıtılacağı konusunda tercihlerden mi kaynaklanıyor?
5 Milyon 163 Bin 511 Kişi/Haneye Dört Ay Asgari Ücrete Kaynak
Akademisyen, Mersin Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü öğretim üyesi (Prof.Dr.) iken Bu Suça Ortak Olmayacağız başlıklı Barış Bildirisini imzaladığı için ihraç edildi. Kültürhane’nin ve SOLİNOVA...

Akademisyen, Mersin Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü öğretim üyesi (Prof.Dr.) iken Bu Suça Ortak Olmayacağız başlıklı Barış Bildirisini imzaladığı için ihraç edildi. Kültürhane’nin ve SOLİNOVA Mezitli Kadın Kooperatifi’nin kurucu ortaklarından. Kültürhane’de 5 yıl fiili olarak çalıştı, SOLİNOVA Mezitli Kadın Kooperatifi’nin Yönetim Kurulu Başkanlığını 3 yıl sürdürdü. İşletme Finansmanı, Para ve Sermaye Piyasası İşlemleri, Şirket Birleşmeleri, Bankacılık İşlemleri ana uzmanlık alanları. Toplumsal Cinsiyet, Feminizm, Feminist İktisat, Dayanışma Ekonomileri ve Kooperatifçilik ise kendisini ait hissettiği çalışma alanları.

Devamını Göster
Sayfa Başına Git