Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 8 Mart 2020 00:01
 ~ Son Güncelleme: 8 Mart 2020 12:34
4 dk Okuma

EVLEN/BİR İLİŞKİN OLSUN BELGESELİ

4 Ülkeden 5 Kadın Konuşuyor; Evlenmek İstemiyorum, Çünkü...

18. Uluslararası Gezici Filmmor Kadın Filmleri Festivali kapsamında izleyici ile buluşacak “Singled Out” isimli belgesel evlenmeyi düşünmeyen, bekar yaşamı tercih eden kadınlara odaklanıyor.
4 Ülkeden 5 Kadın Konuşuyor; Evlenmek İstemiyorum, Çünkü...
bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar,...

bianet kadın ve LGBTİ+ haberleri editörü (Ekim 2018). bianet stajyerlerinden (2000-2001). Cumhuriyet, BirGün, DİHA, Jinha, Jin News için çalıştı. İMC TV’de muhabirlik yaptı. Sivil Sayfalar, Yeşil Gazete, Journo ve sektör dergileri için yazılar yazdı, haberleri yayınlandı. Hemşin kültür dergisi GOR’un kurucu yazarlarından. Yeşilden Maviye Karadenizden Kadın Portreleri, Sırtında Sepeti, Medya ve Yalanlar isimli kitaplara katkı sundu. 2011 Musa Anter Gazetecilik ödülü sahibi. Türkiye Gazeteciler Sendikası Kadın ve LGBTİ+ Komisyonu kurucu üyelerinden. İstanbul Üniversitesi Avrupa Birliği ve Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun. Ekim 2018’den bu yana bianet’te çalışıyor.

Devamını Göster
ilgili haberler
Sayfa Başına Git