Search Homepage
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Show menuHide menu
Date published: 1 October 2010 10:22
 ~ Modified On: 31 October 2013 00:13
2 min Read

SOLIDARITY ASSOCIATION OF PRISONERS' FAMILIES

2 Journalists Harassed, 30 TAYAD Members in Police Custody

Members of the Solidarity Association of Prisoners' Families were attacked by nationalists in Ankara. Some group members were harassed because they were thought to be plainclothes police officers. The police took 30 association members into custody because of "resistance".
2 Journalists Harassed, 30 TAYAD Members in Police Custody
İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi...

İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi Bölümü'nden mezun. 1996'da muhabiri olduğu uluslararası Sınır Tanımayan Gazeteciler (RSF) örgütünün Türkiye temsilcisi olarak çalışıyor. 1999'dan beri İPS İletişim Vakfı'nın projesi olan bianet sitesinde, Hukuki Destek Masası koordinatörü, ifade özgürlüğü editörü ve yayın yönetmeni olarak çalıştı. 4.800'den fazla imzalı haber ve makalesi bulunuyor. Bizim Gazete ve Güncel Hukuk dergisi için haber ve makaleler yazdı. Halen bianet'te Medya Gözlem Raporları'nı hazırlıyor.

show more
related news
Back to Top