Ara Ana Sayfa
bianet-Bağımsız İletişim Ağı
Menü GösterMenü Gizle
Yayın Tarihi: 1 Aralık 2023 16:29
 ~ Son Güncelleme: 1 Aralık 2023 20:59
4 dk Okuma

DEPREM BÖLGESİNDEKİ ÖZEL OKUL ÖĞRENCİSİNE DESTEK

"11 ilin tamamında öğretmen ve öğrencilerin ihtiyaçları gözetilmeli"

Öğretmen Sendikası Hatay İl Temsilcisi İsmail Bozoğlan, MEB'in deprem bölgesindeki 11 ilin tamamında öğretmen ve öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik adımlar atması gerektiğini söyledi.
Görseli Büyüt
"11 ilin tamamında öğretmen ve öğrencilerin ihtiyaçları gözetilmeli"
Fotoğraf: Anadolu Ajansı
Gazeteciliğe 1995 yılında Yeni Politika Gazetesi'nde dağıtımcı olarak başladı. Çeşitli gazete, dergi ve yayınevlerinde muhabir ve editör olarak çalıştı. Aram Yayınları'nın sahibi ve yayın koordinatörü...

Gazeteciliğe 1995 yılında Yeni Politika Gazetesi'nde dağıtımcı olarak başladı. Çeşitli gazete, dergi ve yayınevlerinde muhabir ve editör olarak çalıştı. Aram Yayınları'nın sahibi ve yayın koordinatörü olduğu 2008-2009 yıllarında hakkında açılan basın-yayın davaları nedeniyle toplamda dört yıl kadar hapiste kaldı. Tutukluluğu boyunca üç ödül aldı: İnsan Hakları Derneği'nin (İHD) insan hakları savunucusu ve yayıncı Ayşenur Zarakolu adına verdiği "Düşünce ve İfade Özgürlüğü Ödülü" (2010), Türkiye Yayıncılar Birliği'nin “Düşünce ve İfade Özgürlüğü Ödülü (2011), Türkiye Gazeteciler Cemiyeti tarafından Basın Özgürlüğü Ödülü (2012). 2021 yılında Dicle Üniversitesi Matematik Bölümü'nü bitirdi, Pedagojik Formasyon Sertifika Programını tamamladı. İki yıl öğretmenlik yaptı. Kendini "Aslen gazeteci-yayıncı bir matematik öğretmeni" olarak tanımlıyor.

Devamını Göster
Sayfa Başına Git