29 Mart 2014 Cumartesi

28 Mart 2014 Cuma

• Beşiktaşlılar Seçimi Konuşuyor
    bianet'in 2014 Yerel Seçim Videoraması Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri Işıl Nur Karataş, Cansu Gül Güçlü ve Onur Aker'in Beşikta röportajıyla ......
  • Fatih Cibali Esnafı Seçimi Konuşuyor
    Kadir Has Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri Fatih'te Cibali Mahallesi'nde esnafla konuştu. bianet'in 2014 Yerel Seçim Videoraması dizisi Cibali ile sürüyor. ...
  • İzmir Balçovalı Seçmenler ve Adaylar Anlattı
    İzmir Balçova'da vatandaş ne istiyor, adaylar ne vaadediyor? İzmir Ekonomi Üniversitesi Medya Kulübü öğrencileri, bianet'in 2014 Yerel Seçim Videorama röportaj dizisi ......
  • Ankara; Suyu Musluktan İçmek
    ''Ben musluktan su içmek istiyorum. Ankara’da su tamamen ticari boyutta artık. Ben artı olarak içme suyuna para vermek istemiyorum. Ankara’da çok ......
  • Trabzon Yerel Seçimi Konuşuyor
    Karadeniz Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri bianet'in 2014 Yerel Seçim Videorama röportaj dizisi için Trabzonlulara sordu. ...
  • Eskişehir Seçimi Konuşuyor 2
    Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri Eskişehir'de bianet'in 2014 Yerel Seçim Videorama röportaj dizisi için Eşkişehirlilerle görüştü. bianet'in dizisi Eşkişehir'den iki video ......
  • Batmanlılar Seçimi Konuşuyor
    Batman'ın yerel seçimdeki nabzını bianet'in Yerel Seçimler Videoraması başlıklı röportaj dizisi için Batman Express Gazetesi'nden Bilal Ayaz tuttu. ...
  • Gençler Seçimden Ne Bekliyor?
    Yerel seçimlere üç gün kala gençlerle konuştuk. İşsizi, çalışanı, okuyanı türlü dertten musdarip. Talepler ulaşımdaki sorunların çözülmesinden yönetimde gençliğe yer açılmasına ......

27 Mart 2014 Perşembe

• Ankara; Kadınlar için Güvensiz
    Fulya Çay sosyal hizmet uzmanı; Kızılay'da loş sokaklarda tek başına yürüyemiyor, parklardan geçerken ürperiyor, kadınların kentin yönetimine katılamamasına tepkili. ...
  • İzmir Seçimi Konuşuyor
    İzmir Ekonomi Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri Fundanur Öztürk ile Burak Karayalçın, İzmirlilerle yeni dönemde yerel yönetimden neler beklediklerini ve yaşadıkları sorunları ......
  • Mardin Seçimi Konuşuyor
    30 Mart yerel seçimleri öncesi bianet’in 2014 Yere Seçim Videoraması için Mardinlilere yerel yönetim açısından sorunlarını ve Mardin’de iyiye-kötüye gidenleri sorduk. ......

26 Mart 2014 Çarşamba

• ''Ankara Erkeklik Üzerine Kurulu''
    Evren E. Çakmak eski Ankaralı, yeni Ankaralı, 24 yaşında, Dil Tarihli, KAOS GL'den; huzurlu ve yoldaş diyor, şehrin dezavantaşlarını anlatıyor, yöneticiler ......
  • Kocaeli Seçimi Konuşuyor
    Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencisi Ozan Özkan Kocaeli'nin yerel seçim nabzını tuttu. bianet'in 2014 Yerel Seçim Videorama röportaj dizisi Kocaeli ile ......
  • Kocaeli Üniversitesi Seçimi Konuşuyor
    Kocaeli Üniversitesi öğrencileri belediye başkanı Karaosmanoğlu için “Monoray sistemi seçim vaadini yerine getirmedi” diyor. bianet'in 2014 Yerel Seçim Videorama röportaj dizisi ......
  • Konyalılar Seçimi Konuşuyor
    Konya Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğrencisi Kübra Yavuz, bianet’in 2014 Yerel Seçim Videorama’sı röportaj dizisi için Konya sokaklarını gezdi ve Konyalılar’ın ......

25 Mart 2014 Salı

• Ankara Yeşil ve Sarı Olsa!
    Didem Gül Adanalı aslında, iki yıllık Ankaralı, Bilkent'te öğrenci; Kızılay'da ürküyor, şehrin sorunlarına inanamıyor. Trafik, ulaşım, eşitsizlik, AVM'ler ve gri bir ......
  • Polatlı Yerel Seçimi Konuşuyor
    Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri Gülçin Altındağ ve Osman Yayla, Polatlı’da yerel seçimlerin nabzını tuttu. bianet'in 2014 Yerel Seçim Videorama röportaj ......

24 Mart 2014 Pazartesi