METİN GÖKTEPE ANILDI

Fadime Göktepe: "Ben İyi Bir Devlet İstiyorum"

Gazeteci Metin Göktepe öldürülüşünün 22. yılında mezarı başında ailesi ve meslektaşları tarafından anıldı. Anmada tutuklu gazeteciler özgür kalana kadar mücadeleden vazgeçilmeyeceği belirtildi.

Kadro Verilmeyen İSKİ Taşeron İşçileri İstanbul Genelinde İş Bıraktı

İSKİ’ye bağlı çalışan taşeron işçiler, kendilerine kadro verilmediğini belirterek İstanbul genelinde üç günlük iş bırakma eylemi başlattılar.

Papaz Evinden Kiliseye: Demir Kilise "Sveti Stefan"

Bulgar Ortodoks Kilisesi Demir Kilise “Sveti Stefan”ın hikayesini Yapı Kredi Yayınları’ndan çıkan Hasan Kuruyazıcı ve Mete Tapan’ın Sveti Stefan Bulgar Kilisesi: Bir Yapının Monografisi kitabından derledik.

OHAL 6. Kez Uzatılıyor

Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, Bakanlar Kurulu toplantısı sonrası yaptığı açıklamada OHAL'in bir kez daha uzatılacağını duyurdu. OHAL, bununla birlikte 21 Temmuz 2016'dan beri 6. kez uzatılmış olacak.

Aydın Boysan Son Yolculuğuna Uğurlandı

Mimar ve gazeteci Aydın Boysan, Mimarlar Odası ve Teşvikiye Camisinde düzenlenen törenlerin ardından meslektaşları ve sevenleri tarafından son yolculuğuna uğurlandı.

52 Erkek 52 Hafta

Haberler

Bugünün Yazarları

Tarihte Bugün

  • 1988
    Bülent Ersoy'un sahneye çıkma yasağı kaldırıldı. Operasyonla cins değiştiren Bülent Ersoy'un sahneye çıkmasına Emniyet Genel Müdürlüğü 7 yıldır izin vermiyordu.

Erkek Şiddeti Çetelesi

Medya Gözlem Raporları

  • 2001 - 2018 Raporları

    Bağımsız İletişim Ağı, 2001'den bu yana ifade özgürlüğü ihlallerini izliyor ve raporlaştırıyor. Bugüne kadar yayınlanan raporların tamamına buradan ulaşabiirsiniz.

bianet’ten Özel Dosyalar

  • bianet'te yayınlanmış yazı dizileri, fotoröportajlar, ses kayıtları ve derlemelerden seçkilere buradan ulaşabilirsiniz.