AÇLIK GREVİNİN 307. GÜNÜNDE ANKARA SÖYLEŞİLERİ

Nuriye Gülmen: Ekmeğine Saldırana "Hoop" Demek Kadar Basit Yaptığımız

Gülmen açlık grevinin 307. gününde anlattı: "Ekmeğine saldıran birine 'Hoop' diyorsun, 'Çek elini ne oluyor' diyorsun, bu kadar basit bir şey yaptığımız. Bunu da herkes görüyor o yüzden kesinlikle biz kazanacağız."
AÇLIK GREVİNİN 307. GÜNÜNDE ANKARA SÖYLEŞİLERİ

Semih Özakça: O Golü Atmak İstiyoruz

Semih Özakça açlık grevinin 307. gününde anlattı: "Maçın sonlarındayız ama kontra atağa geçtik. En son bir şut çekeceğiz gol olup olmadığına bakacağız ve o golü atmak istiyoruz. O gol de zaten bizim işe geri dönme talebimizin karşılanması olacak."
52 HAFTA 52 ERKEK/ 01 MURAT ÇELİKKAN

Delirmiş Olmalıyım

Kendimi kontrol etmeyi öğrenmem, hak olarak gördüğüm şeylerin bir tür toplumsal cinsiyet eğitiminden geldiğini anlamam, bunları sorgulamaya başlamam çok zaman aldı. Çözdüğümü de söyleyemem.

“25 Askerin Öldüğü Cephaneliği Kamyon Farları Aydınlatıyordu”

Afyon’daki cephanelik patlamasıyla ilgili davada üç rütbelinin hapis cezasına çarptırılmasının ardından, patlamada hayatını kaybeden Kıdemli Başçavuş Bedri Nayim’in avukatı süreci bianet’e anlattı.
CAM TAVANI KIRANLAR/ SERAP CANTÜRK- GİRESUN KANAL 28

"Medya Yöneticiliği Beni Daha Yırtıcı Yaptı"

Serap Cantürk Giresun merkezli Kanal 28'in haber müdürü, yöneticisi; karar mekanizmalarında nasıl yer aldı? bianet'e anlatıyor: "Daha sert olmak zorunda kaldım. Daha erkek gibi davrandım."

52 Hafta 52 Erkek

Haberler

Bugünün Yazarları

Bugün En Çok Okunanlar

Tarihte Bugün

  • 1921
    1. İnönü Zaferi; Albay İsmet Bey komutasındaki Türkiye Büyük Millet Meclisi ordusu, işgalci Yunan ordusu ile, İnönü'de karşı karşıya geldiler. Yunan

Erkek Şiddeti Çetelesi

Medya Gözlem Raporları

  • 2001 - 2017 Raporları

    Bağımsız İletişim Ağı, 2001'den bu yana ifade özgürlüğü ihlallerini izliyor ve raporlaştırıyor. Bugüne kadar yayınlanan raporların tamamına buradan ulaşabiirsiniz.

bianet’ten Özel Dosyalar

  • bianet'te yayınlanmış yazı dizileri, fotoröportajlar, ses kayıtları ve derlemelerden seçkilere buradan ulaşabilirsiniz.