Ferhat Tunç'a Sosyal Medya Paylaşımlarından 1 Yıl 11 Ay Ceza

Sanatçı Ferhat Tunç, 1 yıl 11 ay 12 gün hapis cezasına çarptırıldı. Mahkeme hükmün açıklanması geri bırakmadı. Tunç hakkında ertelenen cezalarla ilgili yeniden kovuşturma başlatılacak.

Tazelenme Üniversitesi Ege Kampüsü Derslere Başlıyor

60+ Tazelenme Üniversitesi Ege Kampüsü'nde Hayat Boyu Sağlık, Mikrobiyoloji, Felsefi Tartışmalar, Hukuk, Metin Yazarlığı, Öykü Atölyesi, Psikodrama, İngilizce, Aikido, Yemek Pişirme Sanatı ve Halk Dansları dersleri yer alacak.
RAMİNƏ EYVAZQIZI'NIN İZLENİMLERİ

Azerbaycanlı Bir Gazetecinin bianet Günlüğü

"Dört gün boyunca İstanbul’da merkezli bianet.org’un misafiri oldum. Türkiyeli gazetecilerin çalışmalarını yakından izledim. İzlenimlerim oldukça ilgi uyandırıcı, farkındalık yaratması açısından da etkileyici ve şaşırtıcı oldu."

Deniz Yücel’in Avukatı Ok: Tazminat Talebi Gerekçesiz Reddedildi

Türkiye'de hakkında iddianame hazırlanmadan 367 gün tutuklu kaldıktan sonra tahliye edilen gazeteci Deniz Yücel'in tazminat talebi İstanbul 17. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından reddedildi.

Avukat Cinmen: Yargıda Birileri Yine Hukukla Oynuyor

Avukat Ergin Cinmen, gazeteci Oral Çalışlar’a yazdığı mektupta, yargıda henüz adı konmamış olan bir çekişme olduğunu söyledi, “Acaba kumpas sistemi başka kimliklerle geri mi döndü?” dedi.

52 Erkek 52 Hafta

Haberler

Bugünün Yazarları

Seçim 2018

  • 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçimi haberleri.

Tarihte Bugün

  • 1925
    İstanbul'da, tulumbacı teşkilatı yerine, modern motorlu itfaiye teşkilatı kuruldu.

Erkek Şiddeti Çetelesi

Medya Gözlem Raporları

  • 2001 - 2018 Raporları

    Bağımsız İletişim Ağı, 2001'den bu yana ifade özgürlüğü ihlallerini izliyor ve raporlaştırıyor. Bugüne kadar yayınlanan raporların tamamına buradan ulaşabiirsiniz.

bianet’ten Özel Dosyalar

  • bianet'te yayınlanmış yazı dizileri, fotoröportajlar, ses kayıtları ve derlemelerden seçkilere buradan ulaşabilirsiniz.