PTT’den Sevgi Soysal Zarfları

PTT "2018 Yılın Yazarı Sevgi Soysal" konulu, özel tarih damgalı zarfları satışa sunduğunu duyurdu.

Almanya Dışişleri Bakanı: Türkiye ile Diyalog Canlandırılmalı

Almanya Dışişleri Bakanı Sigmar Gabriel, "Oluşan momentumu Türkiye ile tüm diyalog biçimlerini canlandırabilmek için kullanmalıyız. Bunun kolay olmayacağını bile bile bunu denemeliyiz" dedi.

78'liler Girişimi: Celalettin Can Serbest Bırakılmalıdır

Galatasaray Meydanında bir araya gelen 78'liler Girişimi üyeleri, 10 gündür gözaltında tutulan sözcüleri Celalettin Can'ın serbest bırakılmasını istedi.

Prof. Hamzaoğlu ve Fadime Çelebi Tutuklandı

HDK bileşenlerine yönelik operasyonda gözaltına alınan HDK Eşsözcüsü Prof. Dr. Onur Hamzaoğlu ve ESP Genel Başkan Vekili Fadime Çelebi tutuklandı; altı siyasetçi adli kontrolle serbest bırakıldı.

Deniz Yücel: Neden Serbest Kaldığımı Bilmiyorum

Die Welt muhabiri Deniz Yücel, bir yıl önce neden gözaltına alınarak tutuklandığını ve neden serbest bırakılmadığını bilmediğini söyledi. Yücel, Almanya'ya ulaştı.

52 Hafta 52 Erkek

Haberler

Tarihte Bugün

  • 2000
    İran'da yapılan genel seçimlere katılım yüksek oldu.1979'daki İslam devriminin ardından reformcular ilk kez mecliste çoğunluğu sağladı.

Erkek Şiddeti Çetelesi

Medya Gözlem Raporları

  • 2001 - 2017 Raporları

    Bağımsız İletişim Ağı, 2001'den bu yana ifade özgürlüğü ihlallerini izliyor ve raporlaştırıyor. Bugüne kadar yayınlanan raporların tamamına buradan ulaşabiirsiniz.

bianet’ten Özel Dosyalar

  • bianet'te yayınlanmış yazı dizileri, fotoröportajlar, ses kayıtları ve derlemelerden seçkilere buradan ulaşabilirsiniz.